Guľovnice

brokovnice-polovnictvo

Predávame guľovnice značiek Brno Rifles, CZ, CZ-USA Pfeifer a Strasser RS 05. Všetky tieto typy sa vyznačujú kvalitou, presnosťou a odolnosťou.

 

Zbrane z produkcie Brno Rifles vyrába Zbrojovka Brno, ktorá je súčasťou Českej Zbrojovky. Tieto guľovnice sú určené pre loveckú, ale aj športovú streľbu. Tiež pre poľovníkov, ktorí obľubujú kľudný lov. Dvojica súťažných špeciálov Brno Competition a výkonná guľová kozlica Brno Stopper sú najnovšie pokračovateľky dlhej a slávnej tradície výroby moderných loveckých a športových zbraní v moravskej metropole Brno. Zbrane produktovej rady Brno Rifles naďalej vyrába svetoznáma zbrojovka Brno. Zbrane z Brna sa stali pevnou súčasťou Českej zbrojovky.

BO effect lux   

Z guľovníc CZ robí jednotku na trhu pomer ceny a kvality. Lovecké a športové guľovnice patria k najúspešnejším zbraniam Českej Zbrojovky. Za svoju mimoriadnu obľubu vďačia zdokonalenému záveru typu Mauser 98 s najmodernejšími technológiami, vďaka čomu ide o jedny z najkvalitnejších a najpresnejších továrensky vyrábaných guľovníc na svete. Širokou ponukou prevedení dvoch základných modelov CZ527 s CZ550 pokrýva potreby väčšiny zákazníkov. Posúďte sami... NOVÁ LUX 557!

CZ 557 lux

Guľovnice Pfeifer Waffen sú vhodné do náročnejšieho terénu. Je to krátka zbraň, ktorú jednoducho naložíte do batohu, no zároveň je vždy pripravená na streľbu. Zároveň je zbraň neustále zaistená a pred výstrelom stačí potlačiť lúčik. Zbraň má schránku na guľové náboje priamo v pažbe. Posúďte sami... Pfeifer Waffen!

 pfeifer waffen

Na výrobu týchto zbraní sú využívané vysokokvalitné materiály. Priamoťažná opakovačka STRASSER RS 050 sa vyznačuje technicky vyspelou a veľmi bezpečnou konštrukciou, ergonomicky priemyselnými funkciami, klasicky elegantými líniami a extrémne malými toleranciami. Vďaka tomu a v neposlednom rade aj vďaka použitiu vybraných vysoko kvalitných materiálov predstavuje ďalší medzník v histórii poľovníckych zbraní. 

strasser

 

  zbrane-gulovnice-loga 

 

mapa-dole005

kruh Poľovníctvo Margita, Čadečka 1536,
Čadca, +421 918 526 380
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo Trapper, Pivovarská 1069,
Žilina, +421 41 564 0512
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

kruhPoľovníctvo les a príroda, Grajchmana 1573,
Liptovský Hrádok, +421 44 522 4382
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo les a záhrada, Spišská Nová
Ves, Obchodné centrum MADARAS,
0918 783 302 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo Trapper, Bratislava - Lamač,
Obchodné centrum Bory Mall,
0908 683 833