STRASSER - KLENOT MEDZI ZBRAŇAMI

Strasser1Bezpečnosť je najvyššou prioritou ...
Priamoťažná opakovacia guľovnica STRASSER RS 05 má úplne nehlučnú poistku a vytvára tak nový štandard bezpečnosti. Ergonomická páčka poistky sa posúva vo vertikálnom smere a v zaistenom stave je zablokovaná tlačidlom.

 

Poistka funguje rovnako ako pri modeli Mauser M 98 na najbezpečnejšom princípe v histórií zbraní. Uvoľnenie matice úderníku je bezpečné a úplne nehlučné. 

 

 

 

 

 

Univerzálne použitie zbrane vďaka ľahkej zmene kalibra.

Puška funguje so všetkými možnými kalibrami spoľahlivo a úplne bezpečne. Správne usadenie čela záveru pomocou otočnej západky nepredstavuje ani pre neškolené ruky žiadny problém. Čelo záveru sa v súčasnosti vyrába v dvoch prevedeniach - pre kaliber štandard a magnum.

 

kaliber

 

strasser spustDobrá zbraň musí mať dobrú spúšť.

Priamoťažná opakovacia guľovnica STRASSER RS 05 taktiež ponúka na tomto citlivom mieste každej zbrane bezpečné riešenie, ktoré len ťažko hľadá konkurenciu. Spúšťový mechanizmus môžeme vybrať bez použitia montážneho náradia. Kombinovaná spúšť môže byť použitá priamo, alebo s napinákom. Pri priamom používaní ide odpor spúšte nastaviť v trojstupňovo medzi 800 g a 2500 g. Ani tu samozrejme nieje potrebné náradie. Vďaka tomu môžeme strieľať s istotou aj pri zimných teplotách, kedy strelec stráca cit v končekoch prstov. Napináčik sa dá nastaviť na odpor spúšte v rozmedzí 1-2 N (závažie 100-200 g). Automatické uvoľnenie spúšte pri otvorení záveru konečne garantuje aj u tohto mechanizmu úplnu bezpečnosť.

mapa-dole005

kruh Poľovníctvo Margita, Čadečka 1536,
Čadca, +421 918 526 380
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo Trapper, Pivovarská 1069,
Žilina, +421 41 564 0512
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

kruhPoľovníctvo les a príroda, Grajchmana 1573,
Liptovský Hrádok, +421 44 522 4382
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo les a záhrada, Spišská Nová
Ves, Obchodné centrum MADARAS,
0918 783 302 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

kruhPoľovníctvo Trapper, Bratislava - Lamač,
Obchodné centrum Bory Mall,
0908 683 833