Trapper vám dáva možnosť navštíviť predajňu najbližšiu k vášmu bydlisku.

V súčasnosti máme šesť predajní so širokým sortimentom pre poľovníkov a lesníkov. V našich predajniach nájdete kvalitné produkty značiek pôsobiacich nielen na Slovenku, ale aj v zahraničí.

Navštívili nás... vyberáme z tlače:

Prezident SR Ivan Gašparovič navštívil v rámci pracovného výjazdu kysucké mesto Turzovku. Prezidenta privítal primátor mesta Turzovka Miroslav Rejda. Po krátkom stretnutí s vedením mesta prezident diskutoval s poslancami Mestského zastupiteľstva, s riaditeľmi a predstaviteľmi príspevkových, rozpočtových a spoločenských organizácií. Spoločne hovorili o aktuálnych problémoch, ktoré riešia obyvatelia tohto regiónu. Región Kysúc nevynímajúc aj mesto Turzovka zápasí s problémom nezamestnanosti. Mestu sa dlhodobo nedarí spolupráca s významnejším investorom.

Mesto podporuje rozvoj infraštruktúry v oblasti služieb a cestovného ruchu a rozvoj agroturistiky. Turzovka je súčasťou Euroregiónu Beskydy, do ktorého sa zapojilo vyše 70 slovenských miest a obcí, prevažne z regiónu Beskýd. Hlavnou náplňou spoločenstva je hľadanie možností rozvoja a spolupráce v jednotlivých oblastiach, najmä v oblasti cestovného ruchu, výmeny informácií, spoločných športových, kultúrnych a iných podujatí. Mesto Turzovka je zároveň iniciátorom a zakladajúcim členom združenia Mikroregión Horné Kysuce, ktorý združuje geograficky i historicky späté okolité obce s cieľom rozširovania regionálnej spolupráce a rozvoja regiónu združených obcí Horných Kysúc. V súčasnosti združuje už 12 obcí. Prezident si v sprievode generálneho riaditeľa Ivana Trančíka prezrel spoločnosť I. Tran, ktorá je vývozcom oblečenia a doplnkov pre športovcov aj do štátov Európskej únie. Na Kysuciach navštívil prezident aj Čadcu, kde pokračoval jeho program prehliadkou výroby v spoločnosti Margita.

Na Orave navštívil prezident Trstenú. Pred Základnou školou Pavla Országha Hviezdoslava ho privítal primátor mesta Jozef Ďubjak spolu s riaditeľkou školy Milenou Smidkovou. Prehliadka priestorov školy bola spojená s neformálnym strenutím s pedagogickým zborom a žiakmi. Ivan Gašparovič na Mestskom úrade v Trstenej rokoval s primátorom mesta a poslancami Mestského zastupiteľstva. Trstená je mestom subregionálneho významu. Hospodárstvo mesta tvorí najmä ľahký priemysel, obchod a služby. Na území mesta pôsobí viacero priemyselných podnikov, ktoré ponúkajú prácu pre obyvateľov Trstenej a blízkeho okolia. Mesto Trstená má úspešnú cezhraničnú spoluprácu. Návšteva Oravy pokračovala v Tvrdošíne. Pred Domom kultúry ho privítal Ivan Šaško, primátor mesta Tvrdošín. Prezident sa v rámci diskusie s primátorm a poslancami Mestského zstupiteľstva zaujímal o život a problémy obyvateľov tohto hornooravského mesta. Mesto Tvrdošín je turistickým centrom hornej Oravy. Tvrdošín spolu s Trstenou tvorí hospodárske ťažisko okresu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.trapper.sk/o-nas#sigProIdbc7530620e