U nás nájdete odevy značky Margita. Značka Margita ponúka predovšetkým poľovnícke a lesnícke oblečenie. Výrobkami ponúkame životný štýl a vychádzame v ústrety vašim potrebám.

odevy margita

MARGITA je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou. Vznikla v roku 1992 v Čadci, kde ju založili manželia Margita a Pavol Kubjatkovci. Na počiatku sa zaoberala výrobou poľovníckych, spoločenských a športových odevov pre zahraničné a domáce firmy. Od roku 2000 sa firma špecializuje na výrobu poľovníckych, lesníckych a outdoorových odevov. Tieto výrobky ponúka v širokej kolekcii pod značkou TRAPPER.

V súčasnosti zamestnáva viac ako 30 zamestnancov. Vďaka materiálom takmer z celého sveta a dlhoročným skúsenostiam sú výrobky firmy Margita najvyššej kvality. Svojim designom a praktickou jednoduchosťou spĺňajú všetky podmienky aj náročného zákazníka. Posúďte sami...

Pánske odevy sú vysoko praktické a vhodné do terénu, spoločnosti ale aj na bežné nosenie. Na výrobu odevov sú používané kvalitné materiály od renomovaných firiem. Využívame vlnené a zmesové, membránové, priedušné materiály, ktoré sú s rôzne upravované (nekrčivé, teflónové), odolné voči vetru a premoknutiu. Modely šiat spĺňajú náročné kritéria, aby vyhovovali vašim požiadavka. Pri výrobe dámskych poľovníckych odevov kladieme dôrazna precíznosť, štýlovosť a módnosť. Strihové riešenie sa prispôsobuje trendom a oblečenie je vždy praktické.

Viac na: www.margita.sk

View the embedded image gallery online at:
https://www.trapper.sk/odevy#sigProIdfb64bdbf56